VI zlot FFP za nami! W tym roku udało nam się pozyskać kilku patronów, którzy przekazali  nam różne gadżety, czasopisma i rabaty, na których wszyscy skorzystaliśmy organizując zlot. Najlepszym przykładem jest fakt, że nikt nie wrócił do domu z pustymi rękoma (breloczki, naklejki, czasopisma (przywieźliśmy w sumie 600 egzemplarzy), zniżki w firmie zajmującej się auto detalingiem oraz handlującej profesjonalnymi kosmetykami samochodowymi, długopisy, podstawki pod kubek).

- Abarthoholik.pl
Abarthoholik.pl
http://www.abarthoholik.pl

- magazyn Autostrada
Autostrada
http://www.autostrada-online.pl/

- magazyn KMH
KMH
http://www.kmh24.pl

- Mr Cleaner, sklep z profesjonalnymi kosmetykami samochodowymi, samochodowe auto SPA
mrcleaner
http://www.mrcleaner.pl

- Prowadzę Jestem Trzeźwy
Jestem Trzeźwy

- Ceramizer.pl
Ceramizer
http://www.ceramizer.pl

- Mariusz, który przyjechał samochodem Renault Scenic, będącym demo car’em firmy Max Autostyl

1. Streszczenie zlotu
Zjechaliśmy się już w piątek. Grała muzyka oraz można było zasmakować regionalnych przysmaków. Osobiście poszedłem spać o 4 rano, a wstawaliśmy o godz. 8.
W piątek również przygotowywaliśmy już całą “scenę” wieszając bannery naszych partnerów, którzy objęli patronatem nasz zlot.
Sobotę rozpoczęliśmy od otwarcia bram (przed czasem :P ). Po godz. 12:00 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie zlotu, które poprowadził oko21 przedstawiając Wam wszystkich organizatorów oraz odkrywając tajniki konkursów, o których z grubsza napisaliśmy na forum przed zlotem.
Pokrótce przypomnę Wam kto się czym zajmował.
- oko21 – odbiór i zdawanie domków, otwarcie zlotu, konkursy oraz ogólna pomoc
- marcin186 – rejestracja członków zlotu, wydawanie identyfikatorów oraz upominków,
- _wladimir_ – rejestracja członków zlotu, wydawanie identyfikatorów oraz upominków,
- ipIV – prace pomocnicze, naczelny hutnik w hucie szkła,
- adam 28 – troska o sprzęt audio + prace pomocnicze,
- nomac – dj, troska o sprzęt audio,
- Dzióbel – konkursy,
- Gizio – obsługa mikrofonu,
- domin45670 – koordynacja całego zlotu.

Wszyscy organizatorzy mieli znaczny wkład w zlot. Nawet jeśli ktoś z pozoru mniej robił na samym zlocie, to przyczynił się znacząco do jego przygotowania. Wszak nie chodzi o to aby było widać, że ktoś coś robi, tylko aby faktycznie cel został osiągnięty. Największy dystans pokonał Dzióbel i Paula ok 800km.

Konkursy jakie się odbyły to:
- slalom z jajkiem – należało idąc tyłem pokonać slalom. Warunkiem było trzymanie w ręku łyżeczki i spoglądanie tylko w lusterko (bez odwracania głowy). Dodatkowym utrudnieniem / udziwnieniem były gogle. Liczył się czas pokonania slalomu;

zajęte miejsca:
1 – EMDZEJ
2 – MASSA
3 – GARFILD

- wyścig w workach – ustaliliśmy trasę wyścigi i zawodnicy po uprzednim wejściu do worków mieli za zadanie pokonać ją w jak najkrótszym czasie. Startowały po 2 osoby w biegu;

zajęte miejsca:
1 – MACIEK_BRODNICA
2 – MICHAŁ S. (osoba towarzysząca forumowicza DAWSIE)
3 – SEBO

- konkurs za kółkiem – podobnie jak w zeszłym roku należało w jak najkrótszym czasie przetoczyć po slalomie koło z samochodu dostawczego;

zajęte miejsca:
1 – SZEFO444
2 – EMDZEJ
3 – AMOEBA

- konkurs na Złotą Kropkę Zlotu – uczestnicy zlotu oddawali swoje głosy (każdej osobie przysługiwał 1 głos) na jego zdaniem najfajniejszego Punciaka.

zajęte miejsca:
1 – SZEFO444 (14 głosów)
2 – IGOR1906 (13 głosów)
3 – WAQ (9 głosów)

Konkurs bonusowy,  niezapowiedziany oficjalnie.Pojawiła się informacja na forum jakiś czas temu, że “warto przyjechać czystym autem” :P .
- konkurs czystości – komisja dokonywała potajemnie oględzin każdego samochodu pod kątem czystości.

Zwycięzca konkursu:
CHICANE – we wnętrzu znaleźliśmy tylko 1 mały, maleńki paproch, a był on na tylnej półce. Grzegorz chyba lewituje w tym samochodzie, bo nawet na dywanikach nie było najmniejszego odcisku buta :) .

Ze względu na pogodę przyspieszyliśmy nieco w stosunku do zakładanego planu zlotu (przypominam, iż co jakiś czas lekko popadało). Ok. godz. 18 nastąpiło podliczenie głosów w konkursie na Złotą Kropkę Zlotu, a zaraz po tym nastąpiła koronacja zwycięzców, po której rozpalono ognisko i trwała zabawa do “ostatniego żywego” ;)

W niedzielę tradycyjnie i oficjalnie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie grupowe.

W sumie na zlocie stawiły się 42 Fiaty Punto, 3 Fiaty Nuova Bravo oraz 1 Audi

3. Goście specjalni
- Mariusz, który przyjechał samochodem Renault Scenic, będącym demo car’em firmy Max Autostyl.
- Przedstawiciel Fiat Auto Poland. Z przyczyn losowych przyjazd okazał się możliwy dopiero w niedzielę po godz. 12. Ci, którzy wykazali się cierpliwością i zostali do ostatnich minut zlotu, dostali upominek :) Była możliwość przejechania się Fiatem Punto Evo 135KM.

4. Nagrody
profesjonalne kosmetyki samochodowe do mycia, warstwy ochronne lakieru, rękawice do mycia, szampony, pady do nakładania, dyplomy, puchary, szampany, długopisy, podstawki pod kubki, lepki forumowe, broszurki, prenumeraty magazynu Autostrada, modele samochodów marki Fiat, ramki pod tablicę rejestracyjną, paski na przednią szybę, ceramizery (dodatki do silnika, skrzyni biegów i paliwa), maskotka Fiat’a.

5. Man of the day
Specjalne podziękowania dla Maćka za bezinwazyjne wydostanie kluczyków zatrzaśniętych w samochodzie jednego z forumowiczów.
Zaznaczę, iż dostał od nas z racji na bohaterski czyn kubek, smyczkę a także 2 długopisy (dzięki Gizio).

6. Specjalne podziękowania za wytrwałość dla cierpliwego fotografa :)
Nie spodziewałem się, iż wyjeżdżając tyle czasu po większości osób, spotkam jeszcze na poboczu [b]Sydney’a[/b] czekającego z aparatem fotograficznym ;D Brawo! :)

7. Zachowanie uczestników zlotu
Dziękujemy wszystkim zgromadzonym za świetna zabawę oraz należyte zachowanie.

(…)

Więcej dowiecie się na naszym forum w TYM wątku :) Zdjęcia oraz video relacja wkrótce!!!

Zapraszamy na www.fiatpunto.com.pl

Ekipa FFP